Попри війну ритм Києва не сповільнюється – місто живе, розвивається на продовжує наповнюватися красивими проєктами, власники яких вірять у свій успіх так само, як усі ми віримо в спільну перемогу. 12 листопада на Новопечерських Липках відкрився новий функціональний та затишний beauty-простір U Nail Care – найбільший моносалон манікюру та педикюру в Європі. Культурний редактор BESTIN.UA Катя Теллер однією з перших протестувала сервіс та ділиться своїми враженнями.

 

 

Залишаючись в Україні від початку повномасштабного вторгнення, я постійно ставлю собі питтання, які колись аналізуватимуть всесвітньо відомі психологи: “Як змінюється наше сприйняття себе та які ритуали допомагають триматися, навіть коли всі плани руйнуються, а твоє місто поринає в блекаут?”.

Одне я знаю напевно – після занурення в темряву ми хочемо вийти на світло не змученими, а гордими та впевненими у собі. Наша незламність проявляється у впертій любові до життя та збереженні звичного ритму: у візитах до улюблених ресторанів та spa, регулярних тренуваннях та турботі про себе. Українки щодня стверджують право на створення власного іміджу — сміливих і красивих жінок, що не відмовляють собі у косметичних процедурах та естетичному манікюрі, і змушують весь світ захоплюватися їхньою стійкістю.

 

 

 

U Nail Care підтримує їх у бажанні дбайливого догляду за собою, перетворюючи beauty-спейс на простір для відновлення сил і душевної рівноваги. В оформленні приміщення переважають теплі пастельні кольори, м’які тканини та натуральні матеріали, що підсвідомо допомагає знизити рівень стресу, як тільки ти перетинаєш поріг закладу. На вході зустрічає привітний персонал, вдягнений у лаконічну уніформу, продуману до дрібниць: льняні кімоно, костюми вільного крою та срібні підвіски з логотипом «U».

У центрі зали власники розмістили скляну кімнату для дезинфекції, зробивши акцент на безпечності сервісу та абсолютній відвертості з клієнтом. У U Nail Care дбають не тільки про створення правильної атмосфери та економію часу гостей, а й поважають особистий простір. Тут можна замовити не лише класичну послугу паралельного манікюру та педикюру, а й обслуговування в окремих кімнатах, де зручно усамітнитися з бойфрендом чи кращою подругою, або ж просто побути наодинці з собою.

 

 

 

Одночано в салоні можуть працювати до тридцяти спеціалістів, однак це не позбавляє тебе відчуття індивідуального підходу. Поки я робила складний вибір між кавою та просеко, ми з майстринею встигли обговорити сезонні тренди та вплив війни на стилістичні рішення українок.

Після перших місяців повномасштабного вторгнення в топі опинилися яскраві кольори, що стали своєрідним стейтментом, символом енергії опору, свободи та радості життя. Зараз тенденція трохи сповільнилася, однак на що б ви не зробили ставку – на монопокриття і класичний френч чи експерименти з новими відтінками і нейл арт – в U Nail Care до цього готові.

 

 

У палітрі салону понад 400 кольорів і різні варіанти покриття, зокрема веганське. Крім того, U Nail Care планує спрівпрацювати з сучасними українськими митцями, пропонуючи унікальні рішення. Першою стала колаборація з популярною інстаграм-художницею Сонею Морозюк, що відома завдяки картинам з життєствердними лозунгами, які клієнти салону можуть буквально зробити частиною свого beauty-образу.

Головна цінність U Nail Care у вмінні знайти підхід до кожного гостя, поєднавши високий сервіс з емоційним комфортом. Майстрині не лише якісно виконують процедури, а й тонко відчувають настрій клієнток, що як ніколи потребують психологічного перезавантаження, і можуть отримати його навіть коли у місті відсутнє світло – салон оснащений власними генераторами та завжди готовий допомогти у підтримці внутрішнього балансу та краси.

 

 

Відвідайте салон U Nail Care за адресою: Драгомірова, 12. Салон працює з 9:00 до 21:00, навіть під час планових вимкнень світла.