У лютому 2022 року Creative Decor™️, українська компанія, що вже понад 10 років спеціалізується на створенні скульптур з застосуванням авторських технологій, поєднали свої успіхи з видатним швейцарським митцем Романом Брачі (Roman Bratschi), який відомий своїми роботами у сфері 3D скульптингу.

 

«Не дивлячись на те, що ми не вважаємо себе скульпторами, кожного разу, коли я бачила роботи Романа у мережі, я думала про те, як ми схожі у своїх вподобаннях, колористиці, реалізаціі форм. Бажання зробити щось разом постійно зростало, доки не переросло у повноцінну ідею про колаборацію двох різних, проте об’єднаних однією ідеєю і цінностями компаній», – коментує Ірина Алієва, власниця компанії.

 

Натхненням для бренду стала одна з цифрових скульптур митця. Вона викликала у засновників бренду особливі почуття і стала відліком для реалізації ідеї – команда прийняла сміливе рішення перетворити 3D роботу на фізичну. Скульптура висотою 500 мм повинна була повністю передавати сенс і текстури візуалізації.

 

 

 

«Ми завжди диктували тренди нашому ринковому сегменту, ми їх відчуваємо, саме це зробило нас відомими. Тож ми впевнені, що ця робота має привернути до себе чимало уваги прихильників мистецтва»

 

Співпраця поклала старт захопливій роботі, але вже за два дні росія розгорнула повномасштабне вторгнення в Україну. 24 лютого Creative Decor™️ були вимушені закрити виробництво у Києві та зупинити всі робочі процеси. Більша частина співробітників виїхали до Європи, інші — пішли до ТРО і ЗСУ. Рішення про відновлення діяльності прийняли тільки наприкінці березня і все це, в тому числі, заради того, аби довести до кінця роботу по створенню складної скульптури. Для компанії це був перший досвід з реалізації такого деталізованого процесу у невеликому розмірі, де поєднані надскладні технології та ручна робота.

 

 

«Було дуже складно як і всім українцям. Та велика мета підтримувати економіку країни підштовхувала нас до дій. Тільки отримавши перший зворотній коментар від автора зі словами про те, що йому неймовірно сподобався результат, ми зрозуміли, що нам вдалось. Це історія великої вдячності нашій країні та всім, хто нас захищає, за те, що ми змогли працювати та реалізувати важливу для нас роботу».

 

Реліз скульптури планується на жовтень. Команда представить її випуск у лімітованій кількості та планує реалізовувати продаж не тільки в Україні, але і за її межами. Наступним кроком логічно вважають створення спільної колекції. Слідкуйте за новинами студії на сторінці в Інстаграм @creative_decor.

 

Ірина Алієва

Фотограф: @marina.lebedieva