Культурне життя у столиці поступово відновлюється. До кінця травня знову запрацюють шість комунальних кінотеатрів: «Старт», «Факел», «Ліра», «Лейпциг», «Флоренція» і Кінотеатр імені Т.Г. Шевченка. Також свої двері для відвідувачів відкрили мережі «Планета кіно», «Оскар», «Баттерфляй» і «Жовтень», де для вимушених переселенців кіно показують безкоштовно.

21 травня поновила покази вистав Національна опера України. На найближчий час заплановані опери «Ріголетто», «Служниця-пані», «Наталка Полтавка», «Мадам Баттерфлай», «Травіата» та концерт артистів балету — перевірити розклад подій та придбати квитки можна на сайті інституції.

Крім того, у столиці працюють Театр Франка, Театр ім. Лесі Українки, Молодий театр, Театр на Печерську і Театр «Сузір’я», а на початку червня відновить роботу і Театр на Подолі. «Дикий театр», «Золоті ворота» та Театр на лівому березі поки що гастролюють за кордоном.

Музеї та галереї Києва — NAMU, Музей Ханенків, Київська картинна галерея, Мистецький Арсенал та PinchukArtCentre, тимчасово закриті через воєнний стан.

 

Театр на Подолі