18 лютого у Центрі сучасного мистецтва М17 відбудеться відкриття нової виставки українського художника Гамлета Зіньківського. Проєкт представляє собою особистий щоденник автора, в якому він ділиться своїми думками, почуттями й подіями 2019-2021 років.

Кожного дня художник відтворював пережите на маленьких аркушах паперу, тонкими лініями окреслюючи буденні ситуації, які наштовхують глядача на роздуми щодо сенсу життя, плину часу, емоційного стану та змін. Щоденникові замітки Гамлета протидіють забуттю. Відвідувачі М17 побачать більше 700 мініатюрних робіт, а також великі картини з попередніх серій автора.

 

 

Також 19 лютого о 15:00 в М17 відбудеться artist talk художника — він розповість про події та ідеї, котрими повнилося його життя протягом останніх років, і про які оповідають його візуальні щоденники: серії «3652019» ​та «2/3».

Гамлет Зіньківський переважно живе і працює в Харкові. Він найбільш відомий своїми стріт-арт роботами з характерними авторськими текстами. В 2009 та 2011 роках художник був одним з фіналістів PinchukArtCentre Prize, а у 2013-му — представляв Україну на на 53-Венеціанській бієнале разом з Жанною Кадировою і Миколою Рідним. Художник не асоціює своє ім’я з героєм трагедії Шекспіра, а вигадав собі псевдонім, апелюючи до теми часу: він читається як «Гам Лет» або «шум часу».