Fish Fetish – новий гастрономічний проєкт підприємниці Світлани Готочкіної, зосереджений на подачі страв з риби та морепродуктів. 26 січня, ресторан вперше ініціював благодійний захід, до якого залучив українських блогерів, акторів і телеведучих з метою зібрати кошти на допомогу Денису Кристофу, який мужньо евакуює мирне населення з гарячих точок в Україні. Так, гостям було запропоновано провести один вечір у компанії акторів Тараса Цимбалюка, Арама Арзуманяна та Наталки Денисенко, блогерів Анни Алхім, Кирила UCUPCAKE та Вікель, концепт-мейкера Вадима Келлера, fashion консультанта Дмитро Глущака, ведучої Міли Єремеєвої, дизайнерки Ксенії Шаповалової, а також самої Світлани Готочкіної, які в той вечір працювали офіціантами, щоб привернути якомога більше уваги до цієї події. 50% від кожного замовлення відраховувалось на благодійність.

Не дивлячись на те, що захід був на межі зриву через повітряну тривогу та ворожу атаку, він все ж відбувся після відбою, у той час, як зірки навіть потішили публіку екстра сервісом – Арам Арзуманян супроводив візит гостей масажем, Анна Алхім шокувала запальними танцями, а Наталка Денисенко пікантним описом страв. Ця активність принесла зірковим офіціантам додаткові чайові, які згодом було додано до загальної суми збору. В цей вечір було зібрано 223 428 тис. гривень.

 

Світлана Готочкіна

 

Арам Арзуманян, Тарас Цимбалюк

 

Вікель

 

Вадим Келлєр

 

Кирило UCUPCAKE

 

Міла Єремеєва

 

Анна Алхім

 

Ксенія Шаповалова

 

Наталка Денисенко

 

Дмитро Глущак

 

Сабіна Мусіна, Кирило UCUPCAKE

 

Арам Арзуманян

 

 

Ксенія Шаповалова, Анна Алхім, Вікель, Кирило UCUPCAKE

 

Арам Арзуманян

 

Сабіна Мусіна

 

 

Тарас Цимбалюк

 

 

Світлана Готочкіна, Тарас Цимбалюк, Арам Арзуманян, Наталка Денисенко, Міла Єремеєва

 

 

Світлана Готочкіна, Тарас Цимбалюк

 

 

Іра Тратілова

 

Наталка Денисенко

 

 

 

Наталка Денисенко, Міла Єремеєва, Арам Арзуманян

 

Світлана Готочкіна (праворуч)

 

Вадим Келлєр

 

 

 

Анна Алхім

 

Ксенія Шаповалова

 

 

Ресторан Fish Fetish працює кожного дня без вихідних, з 11:00 до 21:00, за адресою вул. Князів Острозьких, 2. Забронювати столік можна за номером +380 (67) 005 55 11.