Український військовий, боєць полку «Азов» Ілля Самойленко став обличчям нового кампейну Indposhiv Bespoke. Команда бренду створила для нього костюм з індивідуальним кроєм рукава — у 2017 році чоловік втратив руку під час бойових дій на сході України. У 2022-му Ілля Самойленко тримав оборону «Азовсталі», потрапив в оточення в Маріуполі та опинився у полоні, однак згодом зміг повернутися в Україну.

 

 

«Це не просто обладунки, це дещо більше. Це форма, як в психологічному та філософському розумінні, так і в моєму військовому. Чоловічий костюм — це похідне явище від військової уніформи. Строчка, колір, підкладка, матеріал — все це має значення. Це майстерність, це ремесло. Це шматочок історії, який ти надягаєш на себе, але який не старіє», — підкреслює Ілля Самойленко.

Indposhiv Bespoke — лінія одягу, що орієнтована на індивідуальний підхід та шиється майстрами на замовлення. Раніше бренд також запросив до співпраці військовослужбовця Масі Найєма, що був важко поранений на полі бою та втратив око — він став обличчям лінії Indposhiv Casual.