В осінньо-зимовій колекції 22/23 дизайнер Олена Рева з головою занурює у світ витончених ліній та форм, натхненних природою. Експерименти з матеріалами призводять до несподіваних текстур. Так, поєднуючи і драпіруючи трикотаж, дизайнер надає йому нового вигляду, доводячи, що ошатне плаття може бути комфортним. Майстерно сконструйовані м’які та тверді корсети з прошитими структурними смужками нагадують неоднорідний рельєф панцирю черепах. А бахрома – у вигляді продовження цих смужок чи як самостійний декоративний елемент – викликає асоціації із щупальцями медуз. Досліджуючи природу чуттєвості та жіночності, Олена Рева звертається до води, як найближчої до цих понять стихії. М’яка і текуча, що змінює свою форму і напрямок, розчиняє і розслабляє — навіть спокійні води мають могутню силу і енергію.

 

 

Колекція створена у співпраці з художником Анатолієм Бєловим, який розробив принт для неї. Надихнувшись морською темою, за допомогою білого чорнила він зобразив медуз на чорному тлі.

“Коли я дізнався, що головною ідеєю колекції стала вода, то одразу уявив медуз. Я читав, що медузи — це найдавніші істоти на Землі і можуть жити вічно. Це вражає. А ще мені подобається, що при їх зовнішній пластичності, легкості та досконалості обрисів вони небезпечні і можуть нести серйозну загрозу. Це поєднання заворожує”, – розповідає митець.

Цей символ спокою і водночас постійного руху помістили на сукні та корсети з шовку.

Створюючи колекцію FW 22/23, у бренді працювали зі звичними тканинами – шовком, кашеміром та костюмною вовною. Щоб передати плавну течію, використовували новий матеріал — трикотаж-масло, що створює делікатне драпірування, а паєтки на об’ємному жакеті і спідниці-олівець відсилають до морської гладі, що мерехтять на сонці.

Палітра кольорів колекції включає всі відтінки підводного світу — від смарагдового та бірюзового до лавандового, пісочно-бежевого та золотаво-коричневого.

 

 

 

 

 

 

Stylist: Євгенія Скварська

Photography: Ганна Брудна

Assistant of photographer: Маша Кислова

Styling: Олена Рева, Еліна Бабичева-Моїсеєнко

Hair&MUA: Світлана Римакова

Model: Богдана Нєводник

Video: Слава Давидов