Тілесність, табу, кордони та зв’язки між людьми  український дизайнер Іван Фролов завжди надихається людською сексуальністю. Цього сезону темою його досліджень є спадок української еротики. Бренд досліджує цю тему вже кілька років, працюючи з етнографами, істориками й архівами. Ще однією відправною точкою для створення лінії стали українські телесеріали нульових, що показували після опівночі, серед яких улюблений серіал бренду FROLOV, «Острів любові».

 

 

Як естетика цього маловідомого скарбу українського кіно гіпнотизує глядача завдяки переосмисленню народної еротики, так і колекція Haute Couture Spring 2023 FROLOV переосмислює багато рис українського еротизму, костюми різних історичних епох та символізм українського побуту. Серед ключових елементів колекції: вільні шовкові козацькі шаровари, прихована символіка традиційних рушників, смарагдова сукня, натхненна міфічним образом мавок. Символ ока – як центр українського світогляду, а кожна одиниця – вишита вручну техніками, що використовувалися для оздоблення вбрань козацьких отаманів XIV століття.

Що важливо, під час презентації в Парижі, FROLOV запропонував гостям зануритися у свою першу колекцію кутюр, в інтимному середовищі даркруму.

 

 

Це місце, де ми проявляли плівки й робили принти нашої нової рекламної кампанії, знятої в Києві. Місце, що нагадує нам про важливість роботи руками під час створення кутюрних речей.  Місце, що є для нас метафорою. Темрява, в якій переможе краса, – Іван Фролов.

 

 

 

 

 

Дизайнер: Іван Фролов @ivfrolov
Співавтор, концепція для відеографії та фотографії: Вік Бакін @vicbakin
Оператор (відеоарт): Андрій Жижко @azhyzhko
Сценографія: Корентен Стілл @corentin_still; Еліс Ярдестен @jrdstn
Світлорежисер: Тім Ван‘Т Гоф @timvanthof_lighting_design
Агентка: Еліс Батлер
Звукорежисерка: Настя Воган @nastyavogan
Волосся: Настя Tymoty @tymotynasty
Макіяж: Юлія Залеська @yulyazalesskaya
Асистентка зі стайлінгу: Яна Юр‘євич @yanayurevych
Прожакшн-асистенти: Макс Ґудзевич @gudzzevich; Софія Невідома Nevedomaya @neveedomaya
Креативна режисура, виробництво &кастинг: Baby Prod @baby___prod
МОДЕЛІ:
Gleb Sazon @The Claw
Dasha Yourtchouk @ Girl
Diana Kovalchuk @ Img
Marusya @ Balls Models
Mathias @ JRM Models
Mariia V @ Girls Girls Models