24-річна пуерториканська модель Софія Джірау знялася в новому кампейні Victoria’s Secret, присвяченому колекції Love Cloud – вона стала першою дівчиною з синдромом Дауна, що співпрацювала з брендом. «Колись я мріяла про це, працювала над цим, і сьогодні все стало реальністю. Нарешті я можу відкрити вам свою велику таємницю», — написала модель на своїй сторінці в Instagram.

До співпраці з Victoria’s Secret Джірау встигла дебютувати на Тижні моди в Нью-Йорку у 2020 році та запустити власну соціальну кампанію «Без обмежень», мета якої полягає в тому, щоб допомагати людям з синдромом Дауна будувати успішну кар’єру в різних індустріях.

У зйомках рекламної кампанії бренду взяли участь 17 жінок різного віку, героїні мають різний колір шкіри та форми. Victoria’s Secret поступово відмовляється від образу ідеальних «янголів» і проводить ребрендинг, керуючись ідеями інклюзивності та різноманіття. “Love Cloud – важлива частина нового стандарту бренду, над яким ми зараз працюємо”, — підкреслює креативний директор марки Рауль Мартінес.

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Sofía Jirau (@sofiajirau)