Що трапляється, коли зустрічаються два різні світи? Чи завжди протистояння буде руйнівним? На гострі питання актуальності AMG відповідають, обʼєднавшись зі своїм сестринским recycle-брендом IMAGINE та українським художником Андрієм Бабчинським.

 

 

 

ДНК колекції — впізнані AMG-силуети, за прототипами яких були пошиті нові, цього разу у технічному виконанні IMAGINE. Так, бестселери бренду — костюми-двійки та трійки прямого крою, мінімалістичні сукні, штани та сорочки створені повністю із перероблених тканин з елементами із пряжі ручної роботи. Особливу уваги привертають в’язані купальні сети — у колекції вони представлені в кількох варіаціях і позиціонуються не лише як окремий предмет пляжного гардеробу, а і як частина костюмного аутфіту.

 

 

Присутність Андрія Бабчинського в створенні колекції на перший погляд не очевидна, але принти, нанесені на сорочки, — фрагменти саме його картини «Після Потопу» були відцифровані і перенесені на тканину. Передають характер картини також інші елементи колекції: усі тканини представлені у натуральних відтінках, органічно продовжуючи тему природи та її спадщини.

 

 

 

 

Саме ця робота, до речі, була обрана не випадково: під час створення картини Бабчинський багато експериментував із синтетичними матеріалами — поліетиленом та акрилом, щоб розказати про розмноження фауни. Ця іронічна суперечність синтетичного і натурального згодом стала частиною концепції і дуже успішно ссинхронізувалася з головною амбіцією бренду IMAGINE, що для своїх тканин використовують лише пластик, здобутий зі світових океанів. Подивитись колекцію повністю можно тут.

 

 

 

 

AMG x IMAGINE x Andrey Babchinckiy