20 липня в межах візиту до Сполучених Штатів Америки, Перша Леді виступила перед конгресом США, ставши єдиною жінкою президента іншої країни, якій це дозволили. Сильну промову Перша Леді присвятила сім’ї та миру, який порушила російська агресія, супроводжучи виступ пронизливими світлинами загиблих та промовою про кожного з них.

«Зазвичай дружини президентів займаються виключно мирними справами: освіта, правозахист, рівні можливості, безбарʼєрність. Я думаю, ви очікували від мене сьогодні виступ саме на такі теми, але як на них можна говорити, коли проти твоєї країни ведеться неспроковована загарбницька терористична війна? Росія знищує наш народ»

 

Олена Зеленська

Запамʼятався виступ Зеленської не тільки відвертим спітчем, але й обраним брючним костюмом, створеним українським брендом AMG, який вже не перший раз супроводжує Першу Леді на важливі зустрічі. Створюючи костюм стриманим, як того вимагає дипломатичний етикет, дизайнерка Олена Беттяр зуміла влучно доповнити його значною кількостю актуальних символів та посилань. Таким чином, згідно з задумкою бренду, чорний жакет у поєднанні з білим жилетом продемонстрували силу, що гармонійно співіснує з тендітністю, а етнічна вишивка на останньому – фрагмент орнаменту традиційної сорочки Східної України, регіону, який зараз знаходиться в епіцентрі військових дій.