Вперше за історію бренду, його засновниці Марія Гаврилюк та Наташа Каменська надихнулись архітектурою Києва та використали ці мотиви  у розробленні нових елементів. Основним джерелом натхнення стали твори таємничого архітектора Ігнатія Казимировича Ледоховського, а саме будинок Козеровського з Атлантами на вулиці Костельній. 

У новій колекції представлені сережки зі срібла з позолотою у формі голів та фігур Атланта, брошка зі срібла у формі людського обличчя, вази-голови Атлантів з гутного скла, керамічна арома свічка зі скульптурою, а також шовкові хустки з ручною обробкою краю, які є невід’ємною частиною GUNIA Project. В умовах війни українська культура виявилась тим Атлантом, який підтримує єдність всієї країни. Її збереження стало і одним із першочергових викликів — в цьому GUNIA Project бачить свою місію. 

«Атланти» — це роздуми про існування української культури під час війни, про важливість її захисту, а також про віднайдення та збереження зв’язку між культурними символами та загально-національною ідеєю.  

Колекція є однією з найскладніших з точку зору розробки виробів та технологій,” — поділилися засновниці бренду. — “Для її створення ми запросили у свою команду скульпторів для пізнання всіх тонкощів роботи з цим видом мистецтва.”