Новий сезон дизайнер Катя Сільченко розпочала з колекції «Ендорфіновий Бустер», сповненої життєвої енергії та притаманних бренду візуальних кодів: колорблокінг, фактурні силуети та нова інтерпретація графічних патернів 60-тих, які вже 8 років у ДНК The Coat.

Pre-Spring 23’ – це динаміка та геометричні силуети в кольорах мадженти, сонячно-жовтого та жваво-синього. Принтовані монообрази колекції створили суперечливий баланс класичного крою та сміливості. Водночас мінімалістичні форми пальто, жакети-квадрати та традиційні для бренду мікро-шорти підкреслили естетику чистих ліній, також символічних для українського бренду.

 

 

 

«Принт колекції надихнув мене на творчість Пітера Мондріана, який був засновником абстрактного живопису, — говорить фотограф кампейну Денис Маноха. Обстріли та відсутність світла годинами не завадили створити справжні арт-вироби. Творча команда створила кастомні декораціїї, аби досягти максимального візуального ефекту». 

 

 

«Створення цієї колекції повернуло мені жагу  до життя й творчості, пошуку нових форм та поєднань – Катя Сільченко. — Я маю передчуття нашої перемоги! Хай буде весна»

 

Колекція лімітована та вже доступна до попередніх замовлень на сайті.

 

 

Фото: Денис Маноха 

Стиль: Наталія Осадча

Візаж: Світлана Римакова

Волосся: Юлія Стець