Сьогодні кожен бренд #madeinukraine – це спадщина українського вільного народу. Показник сильних, талановитих, креативних, прекрасних митців, дизайнерів та людей.

Wona Odna – один з таких проектів. Створений як платформа з продажу та просування іміджу українських брендів на просторі Європи та Америки, він транслює українські цінності та підтримує українські культурні коди. Wona Odna підкреслює важливість ідеї підтримувати українського виробника під час війни.

Серед брендів, що вже представлені на wonaodna.com: GASANOVA, MARSALA, ELENA REVA, OLIZ, No MAD by Alena Mira, NEBESITIE, Home Me, BRUA, Nesamovyto, Tsvite Teren та ін. Онлайн платформа дозволяє швидко оформити замовлення  та гарантує доставку за тиждень.

 

Wona Odna – це віра у те, що світ починається з людини, кожен із нас впливає на формування середовища та є відтворенням своєї країни. Тому, ми – українці будемо змінювати свідомість людей через нашу культуру, плекати та шанувати локальні таланти. З неймовірним натхненням та жагою ділитися українським Wona Odna сформував місію нести культуру у суспільство та показувати, що Україна має сильну основу у кожній людині. Цей проєкт – справжня синергія мистецтва та української культури, реалізованої у fashion-сфері. Зараз саме той час, коли треба не те, що постійно говорити про Україну та нашу спадщину, про нас, про наш характер, про втілення наших людей, а потрібно кричати. І ми з неймовірним натхненням будемо це робити», – засновниця Анастасія Сирцова