Вже 5 лютого в український прокат виходить перший в Україні еротично-історичний трилер — «Всі відтінки спокуси». Головну роль у стрічці виконала акторка Олена Лавренюк, яка також виступила продюсеркою проєкту, а режисеркою стала Ірина Громозда — авторка відомих серіалів «Схованки» та «Кава з кардамоном».

В основі фільму — реальні факти з життя Йогана Зега, галицького дослідника, який у 1852 році винайшов першу у світі гасову лампу. Його відкриття стало технологічним проривом для Європи: дало можливість освітлювати міста та проводити складні хірургічні операції, рятуючи тисячі життів. Попри це ім’я винахідника надовго залишалося в тіні. Стрічка повертає Йогана Зега в культурний простір і нагадує: це історія українця, який подарував світло світу, тоді як хтось і досі прагне темряви.

Фільм став першою кінороботою Володимира Дантеса. Його поява на великому екрані — свідомий вихід за межі звичного сценічного образу та новий етап творчої трансформації. У кадрі артист додає історії емоційної чуттєвості та внутрішнього напруження, розкриваючи складну палітру переживань свого героя. Візуальну атмосферу стрічки формують костюми дизайнерки Оксани Берг. Через фактури, силуети й деталі вони підкреслюють внутрішні стани персонажів — їхні бажання, страхи та спокуси, стаючи важливою частиною кіномови. Окремої уваги заслуговує музичний супровід: у фільмі звучить пісня Stromae — “Mauvaise journée”. Ця співпраця стала справжньою подією, адже дозволи на використання треків світових артистів в українському кіно — вкрай рідкісна практика.

«Всі відтінки спокуси» — сміливий жанровий експеримент для українського кінематографа. Стрічка поєднує історичну основу з елементами еротики та трилеру, досліджуючи теми влади, грошей, спокуси й залежності — людських слабкостей, що не мають часових меж, і ціни, яку доводиться платити за бажання.

Офіційний трейлер стрічки «Всі відтінки спокуси».

У головних ролях – Олена Лавренюк («Кава з кардамоном», «DZIDZIO Контрабас»), Володимир Дантес, Оксана Черкашина («Клондайк»), володарка нагороди «Золота дзиґа» за фільм («Клондайк»), Олена Хохлаткіна («Памфір»), володарка нагороди «Золота дзиґа» за фільм «Памфір» та Даніель Салем.

Стрічку створено Solar Media Entertainment за підтримки Державного агентства України з питань кіно.