Сьогодні кожен може написати теплі слова підтримки українцям, які залишилися в тимчасово окупованих містах та селах на сайті lettersoflove.org.ua . Організатори проекту планують зібрати щонайменше 10 тисяч листів, які будуть доправлені до пунктів призначення всіма можливими способами. Проект під назвою «Листи любові» реалізує комунікаційна агенція Gres Todorchuk. Він стане частиною масштабної комунікаційної кампанії, створеної за сприяння громадських організацій, які працюють із гуманітарними та інформаційними питаннями на тимчасово окупованих територіях (ГО «СВОЇ» (Запоріжжя), ГО «Молоді Ініціативні» (Херсонська область), Foundation «UNION» (Херсонська область).

«Наразі під російською окупацією перебуває 20% України, включно з Кримом та Донбасом, — розповідає виконавчий директор ХОБФ «Об’єднання” Анастасія Гришко. — З кожним днем окупаційний режим стає дедалі жорстокішим до українців. Їм не дозволяють виїжджати з регіонів, мобільний зв’язок та інтернет обмежені та контрольовані. Українці в ТОТ стали фактично заручниками. Живучи п’ятий місяць у постійному відчутті страху та небезпеки, вони морально втомлюються, зневірюються у власному майбутньому та почуваються безпорадними. “Листи любові” мають стати рятівною соломинкою для наших рідних і друзів, довести, що ми не забули про них, що ми з ними та будемо боротися за них. Покажімо українцям в ТОТ, як сильно ми їх любимо та як чекаємо на зустріч із ними після нашої перемоги!». 

 

«Листи любові» можуть бути зверненням як до конкретної особи, так і загалом до жителів будь-якого населеного пункту, що наразі є окупованим. Окрім повідомлень в онлайн-форматі, які доставлятимуться через усі можливі засоби зв’язку, «листи любові» будуть також роздруковані й відправлені в тимчасово окуповані території найрізноманітнішим чином. Приклади листів можна ви можете побачити нижче.